Çok kolay ev dekorasyon dizaynları

farkli2_MRq

Evimizde bazı zamanlar değişiklik yapmak isteriz.İşte size evinizde kolayca yapabileceğiniz dekorasyon dizaynları;

1-Yatak odanızda uygulayacağınız değişim yatak örtünüzü iri yapraklı desenli kumaşlardan seçerek odanızda  egzotik bir hava yakalayabilirsiniz.

2-Çok sevdiğiniz çiçek desenini, çay takımınızda, oturacağınız mindere kadar her yerde kullanarak, evinizde sabit bir tema yakalayabilirsiniz.

3-Evdeki duvarlarınızı  mümkün olduğunca boş bırakmamaya çalışın. Gerektiğinde çok verimli kullanılabilen yüzeylerdir. Ayrıca duvarlarınızda farklı askı çeşitleriyle, pek çok eşyayı ortadan kaldırabilir boş alanlar yaratabilirsinz.

4-Evde vazo  eksik ise çiçek tüplerini kullanabilirsiniz. Küçük oldukları için, çiçekler sığmaz ise, birkaçını hoş renkte  bir kurdele ile birbirine sıkıca bağlayarak kullanabilrsiniz.

5- Mutfağınızda değişiklik yapmak istiyorsanız en çok kırmızı ve beyaz kullanın.Mutfağınızda kırmızı ve beyazı yan yana kullanarak değişik ortamlar sağalayabilir ve içiniz açılacak.

6-İri gül desenli sofra takımlarınız varsa değişik çiçeklerle birlikte kullanarak, bahçenizde veya balkonunuzda çok hoş sofralar uygulayabilirsiniz.

7-Her şeyden saksı olmaz diyorsanız bu yanlış bir fikir olur. Balkonunuz için, çatlak saklama kaplarını veya kupanızı hoş renkli kağıtlarla süsleyerek saksıya dönüştürebilir ve balkonunuzda hoş bir ortam yaratarak çayınızı içebilirsiniz.

8-Meyveleri servis ederken farklı bir yol deneyebilirsiniz. Servis tabaklarının yerine lokumluk veya şekerlik tabağını kullanarak servis yapabilirsiniz.

9-Evinizde seramik saksılara dikeceğiniz lale soğanları, evinizi harika  dekoratif gösterecektir.

10-Farklı desenlere sahip kırlentlerle  kanepenizi, oturma grubunuzu  renklendirin. Aynı kırlent ve yastık uygulamasını balkon veya terasınızda kullanarak, hoş oturma köşeleri yapabilirisiniz.

11-İstediğiniz renge boyayabileceğiniz ahşap duvar , raflarla ve bir berjer koltuk ile, kendinize için çok güzel  bir okuma köşesi yapabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz