Koçtaş Banyo Aksesuarları

Nora Banyo Aksesuarları Pembe

Banyolar evimizde en çok temiz olması gereken yerdir. Temizliğe ve dolayısıyla hijyene banyolarda çok dikkat etmek gerekir. Özellikle yeni nesil banyo modellerinde banyoda bir lavabonun da bulunuyor olması, gösterilmesi gereken özeni artırıyor.Sağlık açısından önemi olduğu kadar dekorasyon açısından ve minik aksesuarlarımızı barındırmak adına önemli alanlardan bir tanesidir. Banyomuzun daha düzenli ve daha çok göze hoş görünümlü olmasını istiyorsak banyo aksesuarları kullanabiliriz.koçtaşın banyolar için ürettiği dekoratif banyo aksesuarlarına bakmaya ne dersiniz.(parçalar ayrı ayrı satılmaktadır)

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. mehtap tuzci diyor ki:

  planet banyo aksesuarlarını beğendim yanlız tek tek almak istiyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 2. sevil diyor ki:

  diş fırçalık 14,90 TL, diş macun kabı 14,90 TL, pamukluk 19,90 TL,
  sabunluk 14,90 TL ,sıvı sabunluk 24,90 TL, tuvalet fırçası 31,90 TL dir.tüm takım 79,90 TL dir. koçtaş bu ürünler ayrı olarak satılmaktadır.fiyat listesi yukarıdaki gibidir.umarım yardımcı olur.

 3. Alev diyor ki:

  vela banyo aksesuarlarını cok beğendim almak istiyorum takım fiyatı nedir perdesi dahil?bu arada internetten sipariş vermek istiyorum yardımcı olur musunuz rica etsem?

 4. yasemin diyor ki:

  vela banyo yakımı çöp kovası da dahil olablir küçük olarak ne kadar olur hepsi bide nası sipariş falan veriyorus bilgi verrirseniz sevnirim özel bi siteniz varsa çeyislik için falan baakrsak iyi olur..şmdiiden teşekkürler

Yorum Yaz